Targi akwarystyczne Aqua Zoo (29-31.01.10) w Poznaniu - relacja

Targi akwarystyczne Aqua Zoo (29-31.01.10) w Poznaniu - relacja

W dniach 29-31 stycznia odbywały się targi akwarystyczne Aqua Zoo w Poznaniu. Targi z całą pewnością nas nie zachwyciły. Większość prezentowanych akwariów niczym specjalnym się nie wyróżniała. Jedynym z nielicznych pozytywów były mistrzostwa żaglowców. Był to miły aspekt w "morzu przeciętności" i ogólnej nudy, jaka panowała na targach. Czy zamierzamy być za rok? Raczej nie. Miejmy nadzieję, że organizatorzy wyciągną wnioski i za rok targi będą zdecydowanie atrakcyjniejsze. Zresztą zobaczcie Państwo sami.

Targi Aqua Zoo - Poznań - Aqua Szut

Targi akwarystyczne

Neony ryby

Akwarium - Biotop Malawi

Ryby neony w stadzie

Gupiki

Gurami - ryby akwariowe - akwarium

Kolcobrzuchy

Brzanki różowe

Promienniczki

Akwarium malawi

Paletki - dyskowce i neony w akwarium

Akwarium roślinne

małe akwarium

Akwarium - kamienie

Akwarium - korzenie

Polski Klub Miłośników Dyskowców - Paletek

Akwarium - korzenie - neony

Akwarium morskie

Ryba akwariowa z pielęgnicowatych

Brzanki denisona

ryby akwariowe - pielęgnice

Kiryski panda

Glonojad sturisoma

Kolcobrzuch

Paletka ryba

Paletka

Paletki - ryby akwariowe - zdjęcie

Żaglowiec

żaglowiec - biały

21 komentarzy

 1. Despo:

  Byłem na tych targach i stwierdzam ,ze to strata czasu. Najlepszy był wykład pana Mariana ;D

 2. Krychu6:

  Chciałem jechać....ale po tych wszystkich komentarzach nie żałuje

 3. artur:

  no to faktycznie lipa a tak chcialem jechac,nieudalo mi sie ale teraz to nawet nie zaluje,mozna miec teraz tylko obawy ze nastepnym razem nie bedzie lepiej

 4. errykz:

  Rzeczywiście akaria nudne a myślałem że będzie co podziwiać dobrze że nie pojechałem ludzi podobno wcale nie było nuda i jeszcze raz nuda ):

 5. lejs11:

  wnioskując ze zdjęć to tłumów nie przyciągnęły tegoroczne targi. po przeczytaniu tej recenzji nie mam czego żałować ze mnie tam nie było.

 6. globoos:

  tak to prawda, trudno nazwać to targami, pomijam że było niewiele akwariów, nie było też ciekawych ryb roślin skorupiaków..... można powiedzieć że nic nie było.... o jakości tych targów powiedzą nam dwa przykłady.... na stoisku( nie pamiętam co to za firma - 2 zdjęcie od góry) pracownicy nie znali cen produktów i nie wiedzieli gdzie je można w poznaniu kupić) najbardziej interesowało ic jedzenie..... z kolei na stoisku JUWEL przedstawiciel tak bardzo chciał sprzedać akwarium z ekspozycji że opowiadał ludziom iż akwarystyka jest prosta łatwa i przyjemna a wodę bez żadnych zabiegów można dolewać prosto z kranu.......

Dodaj swój komentarz

Jesteśmy jednym z największych portali i forum akwarystycznych w Polsce. Strona SuperAkwarium.pl powstała z myślą o miłośnikach hodowli ryb akwariowych. Akwarystyka to niezwykła pasja, którą chcemy propagować razem z Wami.

SuperAkwarium.pl

Zdjęcia użytkowników

Newsletter