WYBIERAMY AKWARIUM ROKU 2010 NA FORUM

WYBIERAMY AKWARIUM ROKU 2010 NA FORUM

Konkurs: Akwarium roku 2010.

Od dnia 01.01.2010 rusza nowy konkurs i trwał będzie do dnia 15.01.2011. Celem konkursu jest wybór najładniejszego zbiornika na forum. Konkurs zostaje podzielony na 12 etapów. W każdym z etapów będziemy wybierać akwarium miesiąca. W styczniu 2011 roku, z 12 wybranych przez Was zbiorników z roku 2010, wybierzemy zwycięzki zbiornik roku. Zapraszam do zapoznania się z regulaminem konkursu. A następnie do brania udziału w owym konkursie.

Regulamin.

I. Zgłoszenie akwarium do konkursu.
1.Każdy z forumowiczów może zgłosić swój zbiornik.Warunek: akwarium musi byc przedstawione w tutejszej galerii.
2.Zasady zgłaszania: wystarczy wysłać wiadomość PW do użytkownika: "AkwariumRoku". W treści wiadomości należy wyrazić chęć wzięcia udziału w konkursie oraz podać link do tematu, w którym akwarium zostało zaprezentowane.
3.Każdy zbiornik może zostać zgłoszony tylko jeden raz. Chyba, że zaszły w nim bardzo widoczne zmiany w aranżacji np: biotop.
4.Zwycięzcy etapu: akwarium miesiąca nie mogą brać ponownie udziału w tej serii konkursu tj. pozostałych miesięcy roku 2010.
5.Zbiornik wybrany jako "Akwarium Miesiąca" automatycznie awansuje do udziału w walce o tytuł "Akwarium Roku".
6.Akwaria do danej edycji zgłaszamy do końca każdego miesiąca, poprzedzającego miesiąc, w którym dane akwarium będzie brało udział w głosowaniu.

II. Przebieg konkursu oraz zasady głosowania.
1.W każdym miesiącu muszą zostać zgłoszone min. 2 zbiorniki. Maksymalna ilość to 10. Liczy się kolejność nadsyłania propozycji.
2.W przypadku braku 2 zbiorników w danej edycji konkursu, zarząd forum może samodzielnie wytypować brakujące zbiorniki. Właściciel akwarium zostanie o tym powiadomiony wiadomością PW.
3.Głosowanie na "akwarium miesiąca" trwa do 10 dnia kolejnego miesiąca.(Na akwarium stycznia głosujemy od 1 do 10 lutego, itd)
4.Zgłoszone zbiorniki zostaną zaprezentowane w galerii, w temacie: "Akwarium miesiąca: .....(styczeń, luty..)-głosowanie"
5.Głosować może każdy, kto zalogował się na forum, przed rozpoczęciem danej edycji konkursu. Dodatkowo wymagany jest min. 1(jeden) napisany post. Pierwszy oddany głos zostaje uznany jako ważny, wszelkie zmiany decyzji nie będą rozpatrywane. Nie można głosować na własny zbiornik.Wszystkie oszustwa mające na celu zwiększenie ilości oddanych głosów, będą surowo karane!!
6.Głosy oddaje się w formie wiadomości PW do użytkownika "AkwariumRoku". W tytule wiadomości proszę podać numer akwarium, na które głosujemy. Przykład: "Akwarium nr.4"

Wyniki konkursów.

1.Po 10 dniu każdego miesiąca, głosy zostają podliczone.Wyniki zostaną podane na forum, najpóźniej do 13 dnia miesiąca.
2. Autor zwycięskiego zbiornika otrzyma wiadomość na skrzynkę PW.
3.Następnie autor, po jej otrzymaniu zobowiązany jest do:
a- napisania informacji o sobie i swoim zbiorniku w celu prezentacji tekstu w wątku "Akwarium Miesiąca-zwyciężcy".
b-podesłania zdjęć akwarium w pełnej rozdzielczości i bez żadnych przeróbek(adres mail otrzyma na PW)
c-podanie swoich danych osobowych oraz adresu zamieszkania.W celu wysyłki nagród. *

Nagrody.

Tytuł "Akwarium Roku" :

1 miejsce: zbiornik ze szkła „opti white” wykonany „na wymiar” wskazany przez zwycięzcę. Podana pojemność akwarium, nie może przekroczyć 150l.
2 miejsce: Kompletny zestaw, akwarium 54l.

Tytuł "Akwarium Miesiąca" :

1 miejsce: Bon na 30pln do wykorzystania w sklepie Kirysek.pl

Sponsorzy:

Akwarium Roku:
1. Akwarium Opti White - Zarząd forum SuperAkwarium.pl
2. Akwarium 54l (zestaw) - sklep ZOO-MAR z Raciborza
Akwarium Miesiąca:
1. Bon na 30pln ufundował sklep internetowy Kirysek.pl
Organizator: Administracja portalu SuperAkwarium.pl

Prowadzący konkurs: Ahaed

Uwagi: Uwagi oraz sugestie dotyczące konkursu,proszę kierować na skrzynkę PW, użytkowników: AkwariumRoku lub ahaed

* Dane osobowe przekazane przez zwycięzców zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie dla celów związanych z konkursem, na co każdy użytkownik udostępniający swoje dane osobowe wyraża zgodę.
Zwycięzca danej edycji konkursu wyraża zgodę na fakt, iż administracja forum może dokonać stosownych edycji dostarczonych tekstów i zdjęć na potrzeby publikacji na forum.

** Prowadzący konkurs nie może brać w nim udziału.

1 komentarzy

  1. żółta rybka.:

    Jaki fajny ten konkus. Powodzenia! ;]

Dodaj swój komentarz

Jesteśmy jednym z największych portali i forum akwarystycznych w Polsce. Strona SuperAkwarium.pl powstała z myślą o miłośnikach hodowli ryb akwariowych. Akwarystyka to niezwykła pasja, którą chcemy propagować razem z Wami.

SuperAkwarium.pl

Zdjęcia użytkowników

Newsletter